November 2011

Gossip Girl 5x10 Promo

29. november 2011 at 17:52 | Pauline
Zároveň už se objevilo promo na další,poslední díl.Další díly budou až v lednu.Je to zajímavé,ale nebudu to sem psát,kdyby se někdo na to promo nehctěl dívat.

Gossip Girl 5x09 Download

29. november 2011 at 17:49 | Pauline
Takže,hned na začátku bych se chtěla omluvit za svou neaktivitu.Neměla jsem čas.Včera byla odvysílána nová epizoda GG a už jsem našla odkaz na stažení.Titulky ještě nejsou.

Download


1×08 – BENEATH Synopsis

26. november 2011 at 16:52 | Pauline
VÝLET DOSTANE PRO KRUH PŘÍŠERNÝ OBRAT - Poté co, neslyšela svou babičku několik dní, si Cassie dělá starosti a chce ji jít hledat. Diana rozhodne, že by měl jít celý Kruh pro případ, že je Jane v potížích. Kromě toho pozve k Adamově zděšní spolu s nimi i Jaka. Bouře otočí denní výlet na celonoční exkurzi, tak Faye navrhuje pro oživení večera malou hru Pravda nebo sázka. Nicméně, věci dostávají hrozný obrat, když je Faye nucená k odhalení někoho ze své minulosti.

1×07 – MASKED

26. november 2011 at 16:52 | Pauline
CASSIE USPOŘÁDÁ HALLOWEENSKOU PÁRTY, KTERÁ SE NEBEZPEČNĚ ZVRTNE - Kruh dojde k názoru, že se potřebují trošku pobavit, Faye tedy přesvědčí Cassie k uspořádání velké Halloweenské párty. Rozhodnutá, získat Jaka zpět, přijde Faye celá v kostýmu. Po hádce s Dianou, se Adam obrátí na Cassie aby mu poradila. Mezitím, nějaká nebezpečná parta nezvaných hostů, zaměří své pohledy na Kruh.

1×06 – WAKE Synopsis

26. november 2011 at 16:51 | Pauline
FAYE PLÁNUJE POMSTU, KDYŽ SE JEJÍ EX-PŘÍTEL VRACÍ DO CHANCE HARBOR - Když se Jake záhadný mladý muž, ukáže v Chance Harbor, dozví se, že se hodně změnilo od jeho poslední návštěvy. Zaprvé, dívka, kterou opustil, Faye, objevila, že je čarodějnice a má v plánu dostat toho hezkého kluka který jí zlomil srdce. Věci se ještě více komplikují, když Jake zaměří, k Adamově a Fayeině zděšení, svůj pohled na svůdnou Cassie.

1×05 – SLITHER Synopsis

26. november 2011 at 16:50 | Pauline
CASSIE SE ZMÍTÁ MEZI SVOU RODINOU A KRUHEM - Uvězněná mezi loajalitou ke Kruhu a svou rodinou, Cassie (Britt Robertson) se potýká s tajemstvím, které musí držet v tajnosti před babičkou (Ashley Crow). Nick (Louis Hunter) je chycen ve smyčce, když Melissa (Jessica Parker Kennedy) zaujme nový postoj a požádá ho o pomoc, při hledání rodinné knihy stínů. Faye (Phoebe Tonkin) je také přijata ale není spokojená, jelikož je páté kolo u vozu. Mezitím Diana (Shelley Hennig) touží po trochu času s Adamem (Thomas Dekker) a domluví večerní rande, aby mohli znovu oživit jiskru v jejich vztahu, ale všech šest se společně dostane do boje s temnou silou, která se snaží zničit Kruh zevnitř. Naprosto netušící o novém rozšiřujícím se nebezpečí na jejich děti se Dawn (Natasha Henstridge) přidává k Charlesovi (Gale Harold) na palubu jeho lodi, aby pokročili s plány pro Kruh, je překvapena, když zjistí, že Charles má možná na mysli něco víc než je obchod.

1×04 – HEATHER Synopsis

26. november 2011 at 16:50 | Pauline
Cassie vyhledá dávnou přítelkyni své matky jménem Heather Barnes. Zjistí že Heather je ve velmi špatném stavu, od doby kdy vypukl požár, před šestnácti lety. Cítí se za to provinila, protože si myslí že za to mohl Kruh její matky. Cassie se svěří Dianě že chce pomocí kouzel Heather pomoci. Diana jí odmítá pomoci ale Faye je víc než šťastná že konečně může udělat nějaké kouzlo.

1×03 – LONER Synopsis

26. november 2011 at 16:49 | Pauline
Roztomilý mladík jménem Luke požádá Cassie, aby s ním šla na školní ples. Poté, co uvidí Adama jak tráví čas s Dianou, se rozhodne jeho nabídku přijmout. Mezitím se bude zdát Melisse, že tanec s Nickem je skvělá příležitost jak se sblížit. Faye se nezabývá ničím jiným, než že se snaží získat kontrolu nad svými silami. Muž z minulosti jménem Zachary navštíví Dawn a začne se vyptávat na věci ohledně Cassie a Kruhu, proto Dawn poprosí Charlese aby z něj nespustil oči.

3x09-Homecoming Synopsis

26. november 2011 at 16:40 | Pauline
VYSTOUPENÍ ROCKOVÉ SKUPINY 'MY MORNING JACKET' - Během plesu Rebecca Eleně prozradí, proč je pro ni tento večer tak důležitý, což v Eleně vyvolá smíšené pocity. Caroline a Matt jsou šokováni Tylerovým chováním v průběhu večera. Když ale Klaus uvede do pohybu svůj nejnovější plán, nabere noc neuvěřitelný obrat. Damon, odhodlaný přechytračit Klause, uzavře nebezpečné spojenectví, což vede k děsivému zvratu.


3x08-Ordinary People Synopsis

26. november 2011 at 16:39 | Pauline
RODINA PŮVODNÍCH - Za pomoci Eleny a Bonnie se Alaric snaží dešifrovat význam svého nedávného objevu. Elena a Rebekah soupeří o moc v krutém boji, dokud Rebekah nepoodhalí dávná tajemství své rodiny a něco ze své násilnické minulosti sdílené s Klausem a Elijahem. Damon se snaží novým bezohledným způsobem zlomit Stefana. Oba jsou překvapeni nečekaným spojencem.